Дні безпечного Інтернету

У лютому-березні 2020 року з метою захисту учнів від ризиків в інтернеті, відповідно, відповідно Закону України № 1170-VII від 27.03.2014 «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»,  Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», виконання плану роботи школи вчителями інформатики проведено ряд заходів із формування компетентностей учнів безпечного користування мережею Інтернету. Вчителі охопили темою практично всіх учнів школи, класних керівників, спільно проводили заходи:

1) Година спілкування класного керівника з учнями «Інтернет очима дітей»

2) Урок – практикум «Зворотній бік  Інтернету» з старшокласниками (вч. Артемєва Г.В.)

3) Нагородження переможців інтернет- конкурсу «Основи кібербезпеки» від Всеосвіти. «Кіберзлочинці нам не страшні» - таке гасло виголошували учасники конкурсу, учні  2-4 класів, які разом з вчителями Скляровою О.М., Карвацькою М.О., Сарнавською Х.Я. брали участь в інтернет-конкурсі

4) Радіорепортаж по шкільному радіо «Комп’ютерна залежність – це небезпечно» (Карвацька М.О.)

5) Загальношкільний флешмоб «Я – за безпечний Інтернет» (вч. Ханас Л.Я.)

6) Перегляд та обговорення відеороликів та презентацій «Ігроманія» з учнями усіх класів за графіком ( вчителі Артемєва Г.В., Ханас Л.Я. Карвацька М.О., Артем’єва Г.В., Сарнавська Х.Я., Більська Л.Б. )

В результаті проведення заходів учні отримати можливість ознайомитися із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, із цікавими фактами щодо використання мережі. Вчителями інформатики створено  «кейс» корисних Інтернет-посилань  безпечного користування Інтернетом для вчителів, учнів і їх батьків.

Дні безпечного Інтернету

У лютому 2019 року відповідно плану роботи школи вчителями інформатики проведено ряд заходів із формування компетентностей учнів безпечного користування мережею Інтернету. Вчителі долучили до участі у темі Дня Інтернету практично всіх учнів школи, класних керівників, спільно проводили заходи:
- Залучення учнів до участі в онлайн олімпіаді «Безпечний Інтернет»
- Нагородження призерів за результатами олімпіади
- Радіорепортаж по шкільному радіо «Користь і небезпека в мережі Інтернету»
- Тематичні бесіди на уроках інформатики
- Літературна виставка  «Інтернет – світ широких можливостей»
- Демонстрація для учнів старших класів відеороликів «Світова павутина»
- Висвітлення інформації про заходи на сторінці ФБ