Бібліотека

 ШКІЛЬНА ІНТЕРАКТИВНА БІБЛІОТЕКА «НЕЙРОБІК»

Як добре, коли учні кожної перерви біжать у свою бібліотеку!!! Можуть брати книжечки додому читати, а можуть зручно присісти і зануритись в атмосферу «Читальні», мандрів чи таємниць… І як добре, коли в школі є такий «оазис» відпочинку між уроками, як «Нейробік»!Чому НЕЙРОБІК? Тому що нейробіка - це розумова гімнастика, аеробіка для мозку, спрямована для покращення розумової діяльності. Нейробіка задіює всі 5 органів чуття, щоб нейрони мозку «опрацьовували» інформацію. Отож, мозок теж потрібно тренувати, як і м’язи. За 2 год можна подивитись історичний фільм, за 3-4 год прослухати його у адіозаписі, тож навіщо читати 300 сторінок того ж роману? Але тільки в процесі читання нейрони мозку продукують власні емоції, уявлення, асоціації… НЕ ГОТОВІ З ФІЛЬМУ, А ВЛАСНІ. 

Наша шкільна інтерактивна бібліотека «Нейробік» об’єднує кілька відділів: дві відокремлених книгозбірні, архів та читальний зал. У читальному залі п’ять зон інсталяцій:

1) змінної виставки дитячої літератури;


2) української історичної «Читальня»;


3) англійської книжкової зали «Home swit home»;


4) вільного простору «Мандрівна бібліотека»;


5) письменницького кабінету «Таємниці письменницьких шухляд».


Йдемо в ногу з часом, у затишному куточку читацького залу розміщено столи із двома комп’ютерами та оргтехнікою. У комп’ютерах створено картотеку онлайн-книг, відеотеку, завантажено чимало відеороликів і фільмів за творами шкільної літератури.  Отже, тут можна дивитись відео, читати електронну книгу, слухати аудіо книги. Але ми мотивуємо учнів до читання. Бо «Люди, які читають книги, завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор» (Фазіль Іскандер) 

На допомогу відвідувачам створено сторінку в соціальній мережі фейсбуку https://www.facebook.com/groups/1602964263201427/  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації