Старицький ЗЗСО успішно стартував у проекті з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра». В раках реалізації цього проекту соціальний педагог закладу Наталія Баран взяла участь у зустрічі, організованої Ольгою Гозою, фахівцем Новояворівської міської філії ЛОЦЗ, що пройшла у режимі онлайн. ![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBbXS3mjsfH4UnSL4LyppksPbp8ISuoADYLTb306jAXCPWsKQjC76XSY4aDLvCM1ZD4EoMf6RkUt7D8Bndo4ucNLFQdPq-Wo4q-VRlAAKudymYCe8iwel7w4q50hSMwGCH4JZ55aH4CFE/w640-h640/image.png)
Учасниками даного проекту також є Олена Стадник, практичний психолог «Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2», Оксана Вашевська, соціальний педагог «Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2», Плесак Світлана, заступник директора з навчально-виховної роботи Художнє Училище Ім. Й.Станька та Роксоляна Пузяк, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище».
В рамках зустрічі учасники домовились організувати та провести для учнівської молоді та їх батьків інформаційні вебінари з метою ознайомлення зі станом та перспективами ринку праці, правилами вибору професії, можливістю самостійного тестування на платформах Львівського ОЦЗ.
Попереду черговий етап спілкування спеціалістів з учнями та батьками, та ми націлені на продуктивну роботу.