вівторок, 30 березня 2021 р.

Старицький ЗЗСО успішно стартував у проекті з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра». В раках реалізації цього проекту соціальний педагог закладу Наталія Баран взяла участь у зустрічі, організованої Ольгою Гозою, фахівцем Новояворівської міської філії ЛОЦЗ, що пройшла у режимі онлайн. 

Учасниками даного проекту також є Олена Стадник, практичний психолог «Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2», Оксана Вашевська, соціальний педагог «Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2», Плесак Світлана, заступник директора з навчально-виховної роботи Художнє Училище Ім. Й.Станька та Роксоляна Пузяк, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище».

В рамках зустрічі учасники домовились організувати та провести для учнівської молоді та їх батьків інформаційні вебінари з метою ознайомлення зі станом та перспективами ринку праці, правилами вибору професії, можливістю самостійного тестування на платформах Львівського ОЦЗ. 

Попереду черговий етап спілкування спеціалістів з учнями та  батьками, та  ми націлені на продуктивну роботу.Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації