Підготовка до ЗНО

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з’явилися нові інструменти, які дадуть можливість випускникам більш ефективно підготуватись до тестування. Зокрема, учасники зможуть попрацювати з тестами, попрактикуватись у заповненні бланків відповідей, а також детальніше ознайомитися із самою процедурою проведення ЗНО.

Львівський регіональні центр оцінювання якості освіти . Тренувальне on-line тестування

ЗНО-ОНЛАЙН

Be Smart

• тести, курси.
iLearn
  • це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО

GIOS

• платформа з уроками, завданнями, тестами і перевіреними репетиторами

Підготовка до ЗНО

• українська мова, математика, історія України- відеоуроки від вчителів м. Черкаси (будуть оновлюватися)

Всеосвіта

• Тренажер підготовки до ЗНО
Prometheus
  • підготовка до ЗНО

ZNO.UA

• Дистанційна підготовка до ЗНО у групах в онлайн-форматі. Тобто відбуваються групові прямі трансляції. Спілкування відбувається у форматі чатів.
  • Доступні предмети: українська мова і література, історія України, математика, англійська, біологія, географія. І
  • Один блок навчання коштує 2 250 грн. Компанія пропонує пройти пробне безкоштовне заняття, щоб зрозуміти, чи підходить цей формат вам.
Online.ZNO.ua
  • Проект на стадії реформування. Наразі це єдиний платний онлайн-збірник тестів, ефективних для підготовки до ЗНО, тобто тренажер. Але наскільки він оновлений до ЗНО-2020 наразі невідомо.
  • В доступі є курси з математики, української мови та літератури. Навчання доступне з комп’ютера, планшета, мобільного телефона.
  • Ресурс платний. 199 грн за доступ до одного предмету, доступ надається безстроково.

Test ZNO 2020

• Сайт дозволяє кожному абітурієнту перевірити свої знання з навчальних предметів ЗНО 2020: українська мова і література, історія України, математика, географія, біологія, хімія, фізика.

Знання Онлайн

• сайт для підготовки до здачі тестів ЗНО. Школа пропонує Вам онлайн курси підготовки до ЗНО з історії України, української мови, математики та фізики у вигляді відео-уроків, конспектів, тестів.

Перша тема з усіх предметів — БЕЗКОШТОВНА. 27 грн. за тему і 137 грн. за весь курс!

Онлайн-підготовка до ЗНО під час карантину MON UKRAINE

Підготовка до ЗНО

На каналі розміщені курси з дев'яти предметів у вигляді 10—хвилинних тематичних відеопотоків для учнів 10-11 класів. Всі матеріали підготовлені відповідно до програми, затвердженої МОН України.