Дистанційне навчання у Старицькій школі

Цьогоріч навчальний рік, не зважаючи на перебування у «помаранчевій зоні», розпочався для учнів та вчителів Старицької школи у звичному режимі. Медичні маски, антисептики, рукавички стали невід’ємною частиною нашого шкільного життя. Ми всі потрапили у складну та нестандартну ситуацію і робили все від нас залежне, задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
Однак, зважаючи на тривожну та сумну статистику захворюваності учнів та вчителів, з 25 листопада Старицька ЗОШ розпочала навчання у дистанційному режимі.
Враховуючи досвід, попереднього навчального року, цьогоріч у школі за допомогою системи «
G Suite» від Google був розроблений чіткий алгоритм організації синхронного та асинхронного навчання на дистанційній платформі Google Classroom.

Для кожного учня  і  вчителя було створено корпоративний Google-акаунт, через  який  здійснюється  вхід  в Classroom та  інші  додатки Google, які ми використовуємо для навчання.
В  Classroom відбувається наповнення з усіх навчальних дисциплін: текстові файли, презентації,  таблиці,  аудіо  та  відеоматеріали,  посилання  на  сайти, YouTube канали, конспекти, методичні вказівки та навчальні посібники. Учень  виконує  завдання,  знайомиться  з матеріалами,  може  у  відповідь  викладати  свої  матеріали  і  здає  свої  роботи,  які  вчитель оцінює і повертає уже з оцінкою. Вчитель  автоматично  отримує  звіт  про активність учнів, відомість їх успішності.
Вчителі також активно застосовують додаток Meet, за допомогою якого вони не лише спілкуються з учнями в реальному часі, але й демонструють матеріали, презентації, текст, схему чи малюнок, чують коментарі та запитання учнів.
Для фіксації роботи під час дистанційного навчання у школі була розроблена система звітності, а також електронні журнали, у яких вчителі фіксують проведені уроки та оцінки учнів.
Педагогічний колектив та адміністрація школи  постійно  доопрацьовує  та  вдосконалює  систему  дистанційного  навчання, щоб процес навчання був максимально ефективним.
Дистанційне навчання має свої та мінуси, однак ми переконані, що спілкування наживо є приємнішим. До скорої зустрічі!