понеділок, 26 квітня 2021 р.

Творчий колектив вчителів Старицького ЗЗСО вже протягом року приймає участь у проекті

IREX in Ukraine

«Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

За цей період часу педагоги мали можливість пройти навчання із медіаграмотності та здобути нові знання, продовжують брати участь у медіаграмотних чаюваннях, використовують електронні матеріали надані командою
IREX
під час проведення уроків.
Окрім навчального напрямку, проект IREX сприяє творчому розвитку своїх часників. Так, учнівсько-вчительська команда Старицького ЗЗСО стала учасницею конкурсу короткометражних фільмів «Кіно і школа» та презентувала свою роботу. Не зважаючи на те, що робота нашої команди не здобула оскара, ми отримали чудову нагоду надихнутись відеороботами переможців та добули новий досвід.
А нещодавно ми отримали цікаві матеріали – "Інфомедійна грамотність на уроках української мови. 9 клас", підготовлені командою справжніх професіоналів в медіаграмотності.
Дякуємо організаторам проєкту @IREX
"Вивчай та розрізняй" за можливість стати більш медіаграмотними!