четвер, 13 травня 2021 р.

Завершення роботи експертної групи інституційного аудиту у нашому Старицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва Новояворівської міської ради.

Експертна група завершила роботу у Старицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва Новояворівської міської ради.
☑Підписано уніфікований акт щодо дотримання закладами освіти вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти.
Інституційний аудит тривав десять робочих днів (27.04-13.05.2021). Під час процедури зовнішнього оцінювання діяльності школи незалежні освітні експерти вивчали освітнє середовище, систему оцінювання здобувачів освіти, педагогічну діяльність та управлінські процеси.
☑За кожним із напрямів школа отримає рівень оцінювання якості освітньої діяльності: перший (високий), другий (достатній), третій (вимагає покращення) або четвертий (низький). Закладу освіти також нададуться рекомендації – пропозиції щодо вдосконалення якості освітньої діяльності.
Вдячні за злагоджену роботу, партнерську співдію команди незалежних освітніх експертів та керівника закладу освіти, педагогів, учнів, батьківської громади, представника засновника.