середу, 22 вересня 2021 р.

«Життя людини - найвища цінність» саме таким лозунгом звертались працівники психологічної служби до школярів, в рамках годин спілкування, присвячених Всесвітньому дню запобігання суїциду, який щорічно відзначається 10 вересня.

Життя – яке ж воно прекрасне. Воно несе в собі радість, любов, красоту і доброту, мир і злагоду. В ньому є проблеми, негаразди, біди і війни. Краса природи, тепле сонечко, веселий дощ, прогулянка з коханою людиною, з дітьми, гарна музика, цікава книжка, щира розмова з другом, та зрештою, смачна страва — прості та доступні для кожного моменти. Тому маємо цінувати кожну можливість порадіти своїм щоденним маленьким перемогам, корисним справам, порадіти просто тому, що ми живемо.
Життя - це найдорожче, що є у кожної людини!