Зустріч з працівниками Митної Служби Львівської області - для нас це важливо, адже ми живемо в зоні прикордоння. В ході зустрічі здобувачів освіти ознайомили з роботою митниці, як відбувається перевірка документів, вантажу, як шукають контрабанду і люди яких професій можуть працювати на митниці. На завершення відбулося практичне заняття з собакою, яка шукала контрабанду, сигарети, собака з завданням справилася на всі ![💯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f4af.png)
![💯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f4af.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар