понеділок, 11 жовтня 2021 р.

За вікнами осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти,гірлянди з жовтого листя,грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки…

В нашому навчальному закладі проходить виставка осінніх композицій «Дари осені». На виставці представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, композиції з овочів. Вражає різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Учні з натхненням підійшли до створення композицій.

Поробки дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні фрукти, овочі та квіти перетворити на справжні шедеври.
Дякуємо всім учням, батькам та вчителям за участь у виставці та за це осіннє свято, готуючись до якого можна проявити свою фантазію, насолодитися золотими кольорами осені, запахом її дарів, а нам - побачити такі творчі шедеври!