пʼятницю, 26 листопада 2021 р.

Мікропроект «Безпечна дорога – безпечна громада»

Ура! Ура! Ура!

Ми довго працювали над цим і нарешті це сталось….
19 листопада відбулось урочисте відкриття велопарковки на території Старицького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.. Юрія Костіва.
Ми довго готувались до цієї події:
✅проходили онлайн-навчання по проєкту
✅фандрейзели кошти, проводили ярмарки
✅споруджували велопарковку, облаштували дизайн...
19 листопада 2021р визначено датою проведення Єдиного національного уроку в закладах освіти на тему «Безпечна дорога додому» в рамках національного проекту «Безпечна країна».
😃І саме до цієї дати приурочено відкриття нашої велопарковки.
Велопарковка із відеоспостереженням облаштована в рамках проекту «Рух молодіжних банків України: просування культури філантропії та залучення молоді до громадянського суспільства», що відбувається за фінансової підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства»
🔸️Учасники: молодь учнівського самоврядування Старицького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Ю.Костіва
🔸️Співфінансування: Новояворівська міська рада
🔸️Виконавець проекту ГО «Гостинець»
Над реалізацією проєкту працювали:
🟢Леся Більська - керівник мікропроекту «Безпечна дорога – безпечна громада», менеджер проектів ГО "Гостинець"
🟢Соломія Барандій – член МБІ, молодіжний лідер, президент учнівського парламенту школи
🟢Учні Старицького ЗЗСО – члени учнівського самоврядування.
Висловлюємо подяку гостям, які були присутні на церемонії відкриття:
🔹️Павлійчуку Сергію Петровичу, заступнику міського голови з питань фінансово-економічної діяльності виконавчих органів Новояворівської міської ради
🔹️Юр Тетяні Миколаївні, спеціалісту Відділу освіти Новояворівської ТГ
🔹️о. Богдану – настоятелю Храму Різдва Пресвятої Богородиці
🔹️Барандій Марії Василівні, старості с. Старичі.
Відеозвіт за посиланням: