Є речі, які для вчителя дорожчі за усі квіти і грамоти. Днями отримали повідомлення від Дарії, яка у вересні переїхала на Сумщину. Школу залишала інтелігентна і витончена одинадцятикласниця - член шкільного парламенту, яка створювала відео контент для студії TV-LAB, призерка олімпіад, претендентка на медаль. Хвилювались марно – Дарія успішно закінчила Сумський ліцей, отримала Золоту медаль і надіслала нам наступні слова подяки:
«Доброго дня, Наталія Михайлівна! Ми закінчили 11 клас!
Хочу від усього серця сказати слова вдячності всім вчителям!!! Ми ніколи не забудемо нашу Старицьку школу! Дякуємо всім за навчання, доброту, підтримку і креативний підхід до викладання. Будьте щасливі і здорові!!!
»
![🎊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1.5/16/1f38a.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
Ми вітаємо Дарію з успішним закінченням ліцею. Хай отримані знання допомагають у житті, хай здійсниться бажання на вступ до омріяного закладу, хай життя буде легким і мирним, здоровим і щасливим. Ми пам'ятаємо Тебе і любимо - Ти залишила про себе в школі приємні спогади. В добру путь до щасливого дорослого життя, Даріє.
Немає коментарів:
Дописати коментар