середа, 10 серпня 2022 р.

 Є речі, які для вчителя дорожчі за усі квіти і грамоти. Днями отримали повідомлення від Дарії, яка у вересні переїхала на Сумщину. Школу залишала інтелігентна і витончена одинадцятикласниця - член шкільного парламенту, яка створювала відео контент для студії TV-LAB, призерка олімпіад, претендентка на медаль. Хвилювались марно – Дарія успішно закінчила Сумський ліцей, отримала Золоту медаль і надіслала нам наступні слова подяки:

«Доброго дня, Наталія Михайлівна! Ми закінчили 11 клас! 🎊Хочу від усього серця сказати слова вдячності всім вчителям!!! Ми ніколи не забудемо нашу Старицьку школу! Дякуємо всім за навчання, доброту, підтримку і креативний підхід до викладання. Будьте щасливі і здорові!!!❤️»
Ми вітаємо Дарію з успішним закінченням ліцею. Хай отримані знання допомагають у житті, хай здійсниться бажання на вступ до омріяного закладу, хай життя буде легким і мирним, здоровим і щасливим. Ми пам'ятаємо Тебе і любимо - Ти залишила про себе в школі приємні спогади. В добру путь до щасливого дорослого життя, Даріє.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації