понеділок, 27 лютого 2023 р.

7 лютого

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті.

Адже нові покоління фактично народжуються зі смартфонами в руках.
Разом із здобувачами освіти 2 та 4 класів вчителем Скляровою О.М та практичним психологом Зеленчук М.С був проведений урок спрямований на безпечну поведінку в просторах інтернету.
В цікавій формі та з гарним настроєм засвоїли правила поведінки в мережі, переглянули відеоролик про безпеку в інтернеті, нагадали про культуру спілкування в соціальних мережах, розв'язували кросворди, складали пазли, шукали слова, грали гру «Лайк – Дизлайк» і на завершення з чарівної скриньки діставали правила безпечної поведінки в інтернеті і прикріпляли їх на плакат.
Слід зазначити, що учні і самі багато знають про те, з якими небезпеками вони можуть стикнутися у всесвітній мережі.
Вчителі надали рекомендації та практичні поради як захистити себе та близьких під час користування всесвітньою мережею.
Користуйтеся Інтернетом, дотримуючись простих правил, та будьте в безпеці!!!