До Всеукраїнського дня бібліотек,що відзначається 30 вересня, наша бібліотека "НЕЙРОБІК".Бібліотека Старицького ЗЗСО |-||| ст.ім.Юрія Костіва. отримала у подарунок цікаві, яскраві комікси від видавництва Ірбіс Комікси - Irbis Comics 2015.
Учні з захопленням розпаковували посилку і сперечалися,хто перший буде читати книжечки.
Щиро дякуємо Видавництву ІрбісКомікси за співпрацю та радість,що приносять дітям.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKieu3TIHC1wV61779-a2NPR4c2C5lYda73XGgwZzGIlxWPpHZj3OYRmj4WdbyGgYZRa8ZhOq0hOwAPV-aut0rEh8XK2TQBrzbA5O4pmyZJnEIbFVMnaypb0dwbAB275_JgPPNyt-mNRgKV4VYeGFV2iOcl2Z23kly9fbe4ebpxUGyIqe2D0SVYTALPqo/w640-h480/385904545_992964355293499_1581568380583075054_n.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар