понеділок, 2 жовтня 2023 р.

Зустріч з військовослужбовцями

1 жовтня, українці вперше в нову дату відзначають День захисників і захисниць. Також у цей день святкують Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Нині важливо вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за Україну й подякувати жінкам та чоловікам, які боронять нашу Батьківщину зараз.

У нашому навчальному закладі відбулася зустріч з військовослужбовцями 184 навчального центру с.Старичі, учасниками АТО, захисниками нашої Батьківщини, присвячена Дню захисників України.
Зустріч розпочалася з виконання державного Гімну України.
Учні подякували захисникам за їх мужність, героїзм, за захист рідної землі за те, що маємо можливість навчатися у рідній школі. Молитовною хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за Україну. Поклали квіти до стіни пам’яті наших Старицьких захисників.
Дякуємо нашим захисникам, дякуємо ЗСУ за мирне небо і можливість проведення таких заходів.