четвер, 28 березня 2024 р.

АТЕСТАЦІЯ-2024.

Атестація - це крок до професійної майстерності вчителя, досягти якої можливо за умови постійного вдосконалення, величезної працездатності, умінню адаптуватися до змін.

У цьому навчальному році Атестація педагогічних працівників проведено за новим Положенням, яке вступило у дію з 01.09.2023р і затверджене наказом МОНУ від 09.09.2022року №805.
Сьогодні у нашому закладі освіти відбулися підсумки всебічного та комплексного оцінювання педагогічної діяльності педпрацівників - #АТЕСТАЦІЯ-2024.
Ми дуже пишаємося тим, що в нашій школі працюють висококваліфіковані та креативні педагоги. Бажаємо вам наснаги, творчих злетів, бажання творити та міцного здоров’я! Хай навколо вас буде мир, злагода та усмішки учнів, яким ви віддаєте частинку свого життя.
Дякуємо головному спеціалісту відділу освіти Тетяня Юр, дякуємо ЗСУ, завдяки яким можемо працювати.