пʼятницю, 12 лютого 2021 р.

Урок – тренінг – «Безпечний інтернет»

Інтернет-технології стали природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Комп’ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості. Проте варто пам'ятати, що звички в Інтернеті мають наслідки в реальному житті. Саме з цією метою світ щороку відзначає День безпечного Інтернету, цього року він пройшов під лозунгом – «Разом для найкращого Інтернету.
Учні 7 класів Старицької ЗОШ також долучились до проведення цієї акції. У рамках проведеного вчителем інформатики Ханас Л.Я. та соціальним педагогом Баран Н.А. уроку – тренінгу – «Безпечний інтернет» школярі переглянули відеоролик про безпеку в інтернеті та за матеріалами проєкту "Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотнісь" від IREX обговорили ризики цифрової безпеки, інтернет-шахрайства, завантаження даних, доступу до них та їх втрати, важливості збереження власної конфіденційності, познайомились з поняттями кібербулінг та фейк. На завершення,  школярі здобули нові навички із інфомедійної грамотно, виконавши практичні вправи «Маніпуляція з мавпою» та «Сніжинка» та дали відповіді на запитання – що саме трапляється  при недостатній увазі до інформації з медіапростору?