неділя, 14 лютого 2021 р.

 Тиждень безпечного інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету” триває… 
  
Безпека – це життя людини,
 Безпека – це наше майбуття.
 Прийміть до серця світ природи –
 Прекрасне буде всіх життя!

 

         Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет - це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього. 
        З метою запобігання небезпеки та безпечного користування в мережі Інтернет вчителі інформатики Карвацька М.О., Середа Н.Р., Більська Л.М., Артем’єва Г.В. та практичні психологи Курчик К.О. та Валах І.І. провели в 2-ому та 5-их класах уроки - тренігги на теми: «Подорож океаном комп'ютерних знань. Безпечний Інтернет та соціальні мережі», «Безпечний інтернет для дитини», у 8-а класі годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?»
Пам’ятайте, що Інтернет - це лише інструмент, яким Ви користуєтесь, щоб отримати відповіді на свої питання, підготувати реферати та доповіді, спілкуєтесь, якщо між вами величезні відстані. Вчіться користуватись Інтернетом із розумом. 
      Життя людини – це найдорожчий Божий дар на Землі. Будьте обережними з безпечним Інтернетом! під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації