пʼятниця, 29 вересня 2023 р.

Екскурсія у Форум позашкілля під назвою "Поринь у світ науки"

28 вересня учні 9-А класу відвідали Форум позашкілля під назвою "Поринь у світ науки", який організовували Мала академія наук спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка.

Учні мали змогу познайомитись з різними галузями науки на 6 локаціях, де разом з науковцями побачили хімічні та фізичні досліди, теоретичні і практичні тонкощі геодезичної роботи, відвідали зоологічний та геологічний музеї, пройшли цілий детективний квест разом з науковцями-мікробіологами. Не забули і про смаколики - на локації "Геопростір" дітей пригощали запашним чаєм з карпатськими травами та печивом, що стало прекрасним завершенням насиченого дня.
Таким чином, МАН лиш привідкрила двері цілого світу, куди може увійти кожен учень.