понеділок, 25 вересня 2023 р.

Результати виборів

Ураа!!! Наш навчальний заклад з новим Президентом!

Анна Мацелюх, учениця 11 класу стала новим президентом школи.
Вітаємо Аню та бажаємо успіхів, впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи. Нехай цей рік стане якісною сходинкою до розкриття творчого та лідерського потенціалу.
Директор Наталія Косик привітала новопризначеного президента та вручила символічну булаву, а офісу президента сову - як символ мудрості.
Після двох тижнів передвиборчої кампанії та агітації у нас відбулися вибори президента.
Участь у голосуванні брали учні 5-11 класів, а також вчителі школи.
Вибори пройшли дуже активно і цікаво. Всі кандидати були гідні та достойні даної посади.
Попередньо були заготовлені бюлетені для голосування, кожен учень та вчитель мав змогу отримати бюлетень та проголосувати за одного з п’яти кандидатів. Голосування відбувалося таємно.
За підрахунками найбільшу кількість голосів отримала учениця 11 класу Анна Мацелюх.