четвер, 21 вересня 2023 р.

Передвиборча кампанія у Старицькому ЗЗСО І-ІІІ ст.

Цікавою подією останніх двох тижнів життя нашого навчального закладу стали передвиборча кампанія та вибори Президента шкільного парламенту.

На посаду Президента школи цього року претендувало п’ятеро учасників, яких делегували від класів і які самостійно зголосилися прийняти участь у виборах:
1. Мацелюх Анна 11 клас
2. Возна Анастасія 10 клас
3. Карвацький Андрій 10 клас
4. Бершеда Мирослава 9-А клас
5. Шумська Анастасія 9-А клас
З 4 по 15 вересня 2023 року розпочалася підготовка до виборів та передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента школи. За цей час проходила передвиборча агітація шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе. Також кандидати зачитували свої програми на шкільній радіолінійці , в яких розкрили плани на своє майбутнє президенство.
У виборах Президента брали участь учні 5-11 класів та вчителі школи.
20 вересня відбулися вибори. Підрахунок голосів майже завершено. Результати виборів найближчим часом буде оголошено на шкільній радіолінійці.